Loading...
آغاز دومین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات همراه اول
آغاز دومین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات همراه اول
دسته: فراخوان     -     تاریخ خبر: 1402/12/07
دومین جشنواره «ايده تا محصول صنعت ارتباطات» با حمایت ویژه همراه اول و با رویکرد نوآوری باز به صورت سالانه در سطح ملی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، فراخوان دومین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات همراه اول توسط مرکز تحقیق و توسعه این اپراتور و در سایت برنامه چلنج برگزار می‌شود.

جشنواره «ايده تا محصول صنعت ارتباطات» با حمایت ویژه همراه اول و با رویکرد نوآوری باز به صورت سالانه در سطح ملی برگزار می‌شود. 

مأموریت اصلی این جشنواره کمک به شکل‌گیری و تقویت زیست‌بوم نوآوری در صنعت ICT کشور بوده و در این مسیر با استفاده از ظرفیت‌ شرکت‌های فعال و توانمند این حوزه در جهت رفع نیازهای فناورانه این زیست‌ بوم حرکت می‌کند.

این جشنواره با همراهی شركت‌های صنعت ارتباطات و حمايت‌های معاونت نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، سندیکا صنعت مخابرات و نظام صنفی رایانه‌ای برگزار می‌شود.

مخاطبان این دوره از جشنواره، شرکت‌ها و تیم‌های فعال دارای طرح و ایده در سه حوزه راهکار‌های هوش‌ مصنوعی در صنعت تلکام، راهکار‌های نسل پنجم شبکه تلفن همراه و راهکارهای ابری و مراکز داده هستند.

طرح‌های برگزیده این جشنواره مشمول حمایت مالی و سرمایه‌گذاری تا سقف 700 میلیارد ریال، جایزه نقدی ۳ میلیارد ریالی به سه طرح اول و جوایز غیرنقدی نظیر امکان همکاری با بزرگترین شرکت‌های صنعت ارتباطات، تضمین خرید، راهبری صنعتی و تخصصی خواهند شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر تنها تا 31 فروردین ماه 1403 به نشانی https://challenge.ir/sl/HA1/ مراجعه کنند.